Deri Erkek Cüzdan | Telefon Muhafazalı Bifold Uzun Cüzdan
Anasayfa  /  Deri Cüzdanlar  /  Telefon Muhafazalı Bifold Uzun Cüzdan
Telefon Muhafazalı Bifold Uzun Cüzdan
Yorumları İncele
40 $
Renk:Camel Kahverengi

Erkek Cüzdan, Telefon Muhafazalı Deri Cüzdan

Erkek Deri Cüzdan ihtiyacınızı fazlası ile karşılayacak kompakt, özel bir model. Yüksek kart adeti, tam boy banknot cebi ve telefon cebi ile bir cüzdandan beklediğiniz tüm özellikleri barındırır. Emici ve nefes alma özelliği bulunan, orta kalınlıkta hakiki dana derisinden üretilmiş dikey cüzdan modelidir. Zaman geçtikçe, kullanıldıkça deri tarzını ortaya koyar. Tamamen doğal yollar ile işlenmiş, özenle seçilmiş hakiki dana derisidir. Üretimin hiçbir aşamasında makine kullanılmamış olup tüm ürünlerimiz elde kesilip, elde çift iğne, geleneksel yöntemler ile dikilmektedir. Ürünlerimiz %100 El yapımı olduğu ve kullandığımız ana materyal deri olduğu için görsellerden küçük farklılıklar barındırabilir.

Ölçüler:

9×19cm boyutlarında.
8 Kart cebi.
Tam boy banknot cebi.
Cep Telefonu cebi.
1,6 – 1,8mm kalınlığında hakiki dana derisi.
Özel balmumu destekli dikiş ipi.

Ürün Yorumları
2021-11-03 11:35:35

Cüzdan çok kaliteli, şık, kullanışlı, fotoğrafta görüldüğü gibi, kargo hızlı ve iyi paketlenmişti. Ürünün kutusu da güzel. Teşekkür ederim.


Sinnamemerollz
2021-11-02 14:47:14

The quality of the wallet was fantastic! We had some ups and downs with delivery that was out of either of our (customer and seller) control, the owner of the shop and I had great communication and all’s well ends well! I bought this as a gift, so the box that was included was an incredible touch. Overall experience 10/10