Teslimat ve İade Şartları | Full Leather Hakiki Deri Ürünler
Anasayfa  /  Teslimat ve İade

TESLİMAT VE İADE


TESLİMAT ŞARTLARI

Adres Bilgileri
Siparişinizin size en çabuk şekilde ulaşması için lütfen adres bilgilerinizi mümkün olduğu kadar açık yazınız.
 
Hatalı / Eksik Siparişler
Kargodan teslim aldığınız paketi, kargo görevlisinin yanında açıp, siparişinizi kontrol ediniz. Paketi açılmış veya hasar görmüş kargoları, kargo yetkilisiyle rapor edip, tutanak tutunuz ve derhal bizimle irtibata geçiniz.

Kargo Ücreti
Kargo ücreti, alınan ürüne ve toplam alışverişe bağlı olarak İnternet sitemizde belirtilen şekildedir.  

Yurtdışına Teslimat
fulleather.com'dan yurtdışına teslimat yapılabilmektedir. Yurt dışı kargolar alınan ürüne, toplam alışverişe ve varış noktasına bağlı olarak ücretlendirilmektedir.

İADE ŞARTLARI
İade süresi kaç gün?
Genel olarak satın aldığınız ürünlerin ambalajını açmadan, tahrip etmeden, kullanmadan, teslim tarihinden itibaren yedi ( 7 ) günlük süre içinde neden belirterek iade edebilirsiniz.

İadesi Yapılamayan Ürünler?
fulleather.com ürünlerinde hata olmaması halinde niteliği gereği kişiselleştirilmiş ürünlerin iadesi yapılamamaktadır.

İade şartları nelerdir?
Kişiselleştirilmiş ürünlerin dışında İade etmek üzere gönderdiğiniz ürünlerde tam olması gereken öğeleri aşağıda bulabilirsiniz. Bunlardan herhangi birinin eksik olması durumunda ürün iadesi kabul edilmemektedir.
• Ürünün faturası,
• İade formu,
• 7 günlük süre içerisinde iade edilecek ürünlerin kutusu, ambalajı, varsa standart aksesuarları ile birlikte eksiksiz ve hasarsız olarak teslim edilmesi gerekmektedir.

fulleather.com'a iade için gönderilen ürünler incelenir ve ürünün hasarsız, kullanılmamış ve eksiksiz olduğu tespit edildikten iade kabul edilir. Ürünün kullanılmış olması, teslimat kapsamındaki aksesuarları ve yardımcı ürünleri, ambalajı olmaması halinde iade kabul edilmez. İadenizin kabul edilmesinin ardından iade bedelinin hesabınıza yansıma süresi, bankanızın inisiyatifindedir. Kredi kartına yapılan iadeler en geç 1 - 3 hafta içerisinde, havale ile yapılan ödemeler ise en geç 1 hafta içerisinde hesaba yansımaktadır.