Telefon Bölmeli Cüzdan Neden Kullanılmalıdır? Cüzdanlı Telefon Kılıfı Avantajları
Anasayfa  /  Blogs  /  Telefon Bölmeli Cüzdan Neden Kullanılmalıdır?
Son Yazılar

Gerçek Deri ve Suni Deri Arasındaki Farklar Nelerdir?

27 Jun 2022

Anneler Günü Hediyesi: Deri Cüzdan ve Kartlık

08 May 2022

Deri Nasıl Yumuşatılır?

27 Mar 2022

Hakiki Deri Nasıl Anlaşılır ve Deri Çeşitleri Nedir?

20 Mar 2022

Deri Kartlık Modelleri

13 Mar 2022

Telefon Bölmeli Cüzdan Neden Kullanılmalıdır?


Günümüzde akıllı telefon boyutları çok fazla büyüdü. İnsan elinden daha büyük boyutlara gelen akıllı telefonların avantajı fazla olabilir. Bu avantaja rağmen insanlar elinde taşımak veya cebine koymak zorunda kalıyor. Normal cebe sığmayan akıllı telefonlar ise arka ceplere koyuluyor.  Arka ceplere koyulan akıllı telefonlar da kötü görüntü oluşturabiliyor. Telefon bölmesine sahip bir cüzdanınız olduğunda hayatınızı dışarda veya kapalı mekanlarda olduğunuzda kolaylaştıracaktır.

Telefonlarınızı Ekstra Koruma Altına Alın


Telefon Bölmeli Cüzdan Kullanmanız İçin 5 Sebep


1.    Telefon ve cüzdanı ayrı ayrı taşımanıza gerek kalmayacak
2.    Telefonumu nerede unuttum, sorusundan kurtulacaksınız
3.    Akıllı telefonu ekstra korumuş olacaksınız
4.    Telefonum çalındı derdiniz olmayacak
5.    Telefonun bozulmasını engelleyecek ve sağlığınızı da koruyacaksınız


Telefon ve Cüzdanı Ayrı Ayrı Taşımanıza Gerek Kalmayacak


Teknoloji kullanım oranı arttıkça ve şirketlerin çalışanlarına iş telefonu vermesi sebebiyle akıllı telefon sayısında artış yaşandı. İnsan bir elinde akıllı telefon bir elinde cüzdan tutmaya başladı. Telefonunu tutup para veya kredi kartını çıkarmak bile dert haline geldi. İki elinizi de rahat kullanabilmek için telefon bölmeli cüzdan size kullanım kolaylığı imkanı verecek.


Telefonumu Nerede Unuttum?


Bu soruyu hayatında sormayan kalmamıştır. Herkes bir şekilde akıllı telefonu ev içinde veya dışarda unutuyor veya unuttuğunu sanabiliyor. Gün içinde çok fazla uyarana maruz kaldığımız için dalgınlık olabiliyor. İnsan cüzdanını yanına alıyor ama bir an telefonunu aldığını hatırlamıyor. Bu noktada akıllı telefonun sığacağı bir cüzdan size kullanım rahatlığı sunacak. Telefon, para, kredi kartı veya ulaşım kartı gibi tüm ihtiyaçlarınızı bir cüzdana toplamak size zaman ve iki elinizi rahat kullanma imkanı verecek. Telefonunuzu da hiçbir zaman unutmayacaksınız. Her şeyinizi telefon bölmeli cüzdanın içinde toplamış olacaksınız. Dışarı çıkarken veya bir yere giderken sadece cüzdanı hatırlamanız yeterli olacak.


Akıllı Telefonu Ekstra  Korumuş Olacaksınız

Akıllı telefona az veya çok para vermiş olabilirsiniz. Herkes kendi bütçesine göre akıllı telefon alabiliyor. Fakat akıllı telefona bir zarar geldiğinde telafisi zor olabiliyor. Silikon kılıflar, kapaklı kılıflar veya diğer kılıf türleri ne kadar korusa da telefonun ekranı çatlayabiliyor. Daha kötüsü de olup telefon kasasına da zarar gelebiliyor. Fakat telefon bölmeli cüzdan sizi bu dertlerin hepsinden koruyacak. Dışarda bir kişiyle çarpıştığınızda veya minibüs-otobüs ile seyahat ederken elinizden cüzdan kaysa da neredeyse hiçbir şey olmayacağını garantilemiş olacaksınız.

Telefon Bölmeli Kadın Cüzdan


Telefonum Çalındı Derdiniz Olmayacak


Hırsızlık çok fazla kişi tarafından çok kolay şekilde yapılabiliyor. Akıllı telefon fiyatları günümüzde çok yüksek seyrediyor. Bir akıllı telefon fiyatı ülkemizde 3-5 asgari ücret arasında değişebiliyor. Emek verilerek alınan akıllı telefonları hırsızlara kaptırmak ise maalesef çok kolay. Bazen bir montun cebinden bazen bir arka cepten telefonların çalındığını görebilirsiniz. Telefon bölmesine koyduğunuz telefonunuz ise çok daha zor çalınacaktır. Elinizde cüzdanı rahat kavrayabilir ve sıkı sıkı tutabilirsiniz. Sizinle birebir temasa geçmesi gerekeceğinden çoğu hırsız için şans vermeyeceksiniz.


Telefonun Bozulmasını Engelleyecek ve Sağlığınızı Koruyacaksınız


Akıllı telefon bozuldu demek çok kolay olabilir ama arkasındaki sebepleri düşünenler  çok az oluyor. En basit örneklerden biri akıllı telefona sıvı bulaşması olabilir. Terlediğinizde ahize bölümünden giren ter dahi akıllı telefonu bozabilir. Bunun yanında sürekli vücudunuza temas ediyorsa vücut ısısından da etkilenen ve ısınan akıllı telefonların bileşenleri çabuk bozulabilir. Isının artışı akıllı telefon bileşenlerinin ömrünü kısaltmaktadır. Tüm bunları önlemek için telefonu, telefon bölmesine yerleştireceğiniz bir cüzdan sahibi olabilirsiniz. Radyasyondan da uzak kalmış olacaksınız. Kısa sürede radyasyon size zarar vermemiş olabilir ama bundan sonra zarar verebilir. Birikimli şekilde radyasyonun zararı vücudunuzda görünebilir.