Sevgiliye Ne Hediye Alınır? | Kız Arkadaş ve Erkek Arkadaşa Hediye
Anasayfa  /  Blogs  /  Sevgiliye Hediye Fikirleri
Son Yazılar

Gerçek Deri ve Suni Deri Arasındaki Farklar Nelerdir?

27 Jun 2022

Anneler Günü Hediyesi: Deri Cüzdan ve Kartlık

08 May 2022

Deri Nasıl Yumuşatılır?

27 Mar 2022

Hakiki Deri Nasıl Anlaşılır ve Deri Çeşitleri Nedir?

20 Mar 2022

Deri Kartlık Modelleri

13 Mar 2022

Sevgiliye Hediye Fikirleri


Sevgiliniz için hediye almak sizi zorluyor olabilir. Bu konuda zorlandığınızda sevgilinizin neler kullandığını düşünmeniz hediye konusunda yardımcı olabilir. Telefon, saat, çanta, kravat veya kemer gibi kullandığı ürünler size fikir verecektir. Full Leather olarak bu konuda size yardımcı olacağız. Yazının sonunda sevgilinize alabileceğiniz hediye fikirleriniz olacak.

Sevgiliye Alınabilecek 8 Hediye


1.    Deri Cüzdan
2.    Deri Çanta    
3.    Deri Kartlık
4.    Deri Kalemlik
5.    Deri Anahtarlık
6.    Saat Kılıfı
7.    Tablet Kılıfı
8.    Airpods Pro Kılıfı


Erkek sevgiliniz hediye sevmiyor olabilir. Kullandığı ürünleri bildiğinizde bu ürünleri saklayabileceği veya daha özel hissedeceği bir hediyeyi ona alabilirsiniz. Saat kullanmayı seven sevgilinize deri saat kılıfı hediye etmek onu mutlu edecektir.


Kadın sevgiliniz sürekli müzik dinliyor ve bundan mutlu oluyorsa Airpods Pro kılıfı onu mutlu edebilir. Günlük hayatında kullandığı ürünleri sizin hediyeniz ile tamamlamış olacak.


Deri Ürünler Neden Pahalı?


Hakiki deri ürünler çoğu zaman pahalı olmuştur. El yapımı deri ürünler üreten firmalar işçilik maliyetinden dolayı fiyatı aşağıda tutamamaktadır. Kaliteli ve dayanıklı deri cüzdan veya çanta üretmek diğer makine üretimlerine göre her zaman pahalı olacaktır. Full Leather olarak hakiki deri ürünlerimizde özel balmumu iplikler kullanmaktayız.


Deri ürünler için kullandığımız balmumu iplik sayesinde uzun seneler boyunca almış olduğunuz ürünler dikiş atmayacaktır. Makine dikişi daha dayanıksız ve daha ucuz olabilir. Full Leather ziyaretçisine ve kullanıcısına kaliteli ve üst düzey kullanım deneyimi sunmaktadır. Deri ürünleri aldığımızda bakımını nasıl yapacağız diye düşünüyorsanız buraya tıklayarak ilgili yazımıza ulaşabilirsiniz.